advertica-default-slider-image

Hakkımızda

Home  >>  Hakkımızda

Güras Asansör, asansör sektöründe 20 yıl hizmet vermiş, çalışmalarında uluslararası sertifikalar kazanmış, kalitesini Türkiye ve dünya’ya kanıtlamış, tescilli bir kuruluş ve bir markadır.

Sektöründeki bir çok kuruluşa öncülük eden firmamız, ISO 9001-2000 ,TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ve Garanti Belgesi gibi tüm asansör sertifikalarına sahip bir firmadır. Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan Güras Asansör, çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır.

İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getiren, asansör kalite standardını daima yüksek tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan Güras Asansör, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir.

Elektrikli asansör, hidrolik asansör, yük asansörü, panoramik asansör, engelli asansörü, monşarj asansörü, yatay asansör, sedye asansörü, yürüyen merdiven ve tüm asansör sistemlerinin kurulumlarını asansör servis hizmetleri dahil olmak üzere konusunda tam profesyonel asansör çözümleri sunmaktadır.

Güras Asansör Dünya’nın ve Türkiye’nin modern yüksek hızlı ileri teknoloji ürünü elektronik kontrollü asansörlere duyulan talebi Türkiye koşullarında en uygun şekilde karşılamak üzere Bursa’ da kurulmuştur. Güras Asansör 1993 yılından bu yana Türkiye’nin en prestijli yerlerine modern teknolojiye uygun asansörler sunmuştur.

Güras Asansör %100 Türk sermayesi ile kurulan bir Türk şirketidir. Dünyanın yatay ve dikey taşımacılıktaki teknolojisini çoğunlukla Türkiye’de uygulayan Güras Asansör ülkemiz açısından milli gelirimizin yurt içinde kalmasını sağlayan nadir firmalardan biridir. Güras Asansör bünyesinde birçok kişiye iş imkanı sağlayan ve iş yoğunluğuna göre de devamlı artan bir potansiyeldir. Güras Asansör Dünyada ve Türkiye’de yıllık 300 pakete aşkın asansör ve yürüyen merdiven monte etmekte ve bu ürünlerinde servis ve yedek parçasını temin etmektedir.


guras_hakkimizda